Immár 4. alkalommal veszünk részt ezen az eseményen, gyönyörű növények, fergeteges hangulat, népszerű előadások közepette! Megéri ellátogatni Fehérvárcsurgóra ebben az időpontban, mert a kastély és kertje is káprázatos, a sok virág pedig csak emeli mindennek a fényét. 

Megtaláltok a szokott helyünkön, 2/D standon.
Várunk mindenkit szeretettel!

 

A 13. Európai Dísznövény és Kertművészeti Napok keretén belül nagyon sok érdekes témában tartanak előadásokat.
Egyre kiemelten felhívjuk a figyelmeteket, mégpedig azért, mert érintett benne kedvelt növényünk is, a leander!
Június 3-án (szombat) 11 órai kezdettel Dancsházy Zsuzsanna (NÉBIH) egy napjainkban   igen fontos témában tart előadást, melynek címe: Xylella már Európában a dísznövényeinket és díszfáinkat is fenyegető baktérium!
Szeretettel várunk minden érdeklődőt!