Események, rendezvények

Települések díszítése

Sziasztok!

Örömmel konstatálhatjuk, hogy Egyesületünk kezd a köztudatba kerülni, mint civil szervezet!!! Több önkormányzattól kaptunk olyan megkeresést, hogy szeretnék a településüket díszíteni, ehhez kérnek tőlünk segítséget.
2
Ha van olyan nagy/nagyobb méretű leanderetek, ami kinőtte a kertet, nem tudjátok teleltetni, feleslegessé vált Nálatok, jelezzétek felénk a honlapunkon található elérhetőségek valamelyikén (http://leanderegyesulet.hu).

Anyagi helyzetünk véges, de némi ellenszolgáltatást tudunk nyújtani, privátban megbeszéljük a részleteket.

A szállítást megoldjuk.

Velencén a Polgármester nyitott a tervezett „Mediterrán város” - benne egy leanderkiállítás - ötletünkre. Itt bemutatnánk a leanderek sokszínűségét, de egyéb mediterrán növények is helyet kaphatnának.

Kérjük, segítsetek minket ebben, minden felajánlást, ötletet várunk!

 

Köszönjük: MLMKE vezetősége és tagjai