Rólunk

Belépés az egyesületbe

Kérjük olvasd el Alapszabályunkat.   >>>itt<<<

Ha szeretnél az egyesület tagja lenni a lentebb megtalálható Belépési Nyilatkozat kitöltésével (lehetőleg kék tollal), aláírásával és egyesületünkhöz való eljuttatásával teheted meg az alábbi formában:

- vagy PDF formátumban emailben a leanderegyesulet@gmail.com -ra,
- vagy postai úton a 1237 Budapest, Maros u. 169. címre. A címzett az egyesület legyen.

Ha a nyomtatásra nincs lehetőséged, kérjük, vedd fel velünk a kapcsolatot emailben és mi - az általad megadott címre - eljuttatjuk a szükséges dokumentumot.

A tagság az éves tagdíj (2018-ban 2000 Ft) befizetésével egyidejűleg lép életbe. Ennek határideje (a folytonossághoz) minden év január 31. Természetesen év közben is bármikor be lehet lépni.
Egyesületünk számlaszáma: OTP 11736006-20401410
Személyesen is befizetheted a fenti címen, mailben előre leegyeztetett időpontban.

Letölthető formátum  >>>  Belépési Nyilatkozat